TECHNOWORK

Beysu Greenpark Konutları

Projenin Özellikleri: Ankara Beysukent ’de inşa edilen Beysu Greenpark Konutlarında TECHNOWORK Tünel Kalıp Sistemleri başarı ile kullanılmıştır. Toplam 5 Blokta 180 Konut olarak inşa edilmiştir.

Kalıp Sistemi olarak TECHNOWORK Yarım Tünel Kalıp Sistemi seçilmiştir. Toplam 1.200 m2 Tünel Kalıp Sistemi ve planda 800 m2 çıkartma ve montaj iskelesi kullanılmıştır. Yüksek güvenlikli güvenlik iskelesi ile Tünel Kalıp Güvenlik altına alınmıştır. Gerek beton yüzeyi kalitesi ve yüksek güvenlikli yapım hızı neticesinde proje betonarmesi 120 günde tamamlanmıştır.

Sitede 360 araçlık kapalı otopark mevcuttur. Otoparkların yapımında TECHNOWORK Perde ve Döşeme Kalıp Sistemleri başarı ile kullanılmıştır. Otopark inşaatında yüzey kalitesinde mükemmele yakın sonuç alınmıştır. Ve beton yüzeyi natürel halde bırakılmıştır. 

TECHNOWORK Yarım Tünel Kalıp Sistemi Beysu Greenpark projesinde toplam 90 tekrar sayısıyla başarı ile kullanılmıştır. TECHNOWORK Tünel Kalıp Sistemi kaliteli bir şekilde toplamda 300-400 defa başarı ile kullanılabilmektedir. Kalıplarımız TOKİ Toplu konut projelerinde 80.000 Konut inşaatında başarı ile kullanılmıştır.

TECHNOWORK Tünel Kalıp Sistemi yüksek çelik kalitesindeki Ereğli A1 Kalite St.37-St.44-St.52 malzemelerle üretilmektedir. Tij olarak St.70 malzeme kullanılmaktadır. Sıcak dövme çeliklerle en kritik noktalar çözüme ulaştırılmaktadır.

 

Galeri