TECHNOWORK

Geçitpark Konutları

Projenin Özellikleri:  Bursa’da inşa edilen Geçitpark Konutlarında TECHNOWORK Tünel Kalıp Sistemleri başarı ile kullanılmıştır. Toplam 220 Konut olarak inşa edilmiştir. Toplam inşaat alanı otoparklar hariç 36.000 m2 dir.

Kalıp Sistemi olarak TECHNOWORK Yarım Tünel Kalıp Sistemi seçilmiştir. Toplam 1.400m2 Tünel Kalıp Sistemi ve planda 900 m2 çıkartma ve montaj iskelesi kullanılmıştır. Yüksek güvenlikli güvenlik iskelesi ile Tünel Kalıp Güvenlik altına alınmıştır. Gerek beton yüzeyi kalitesi ve yüksek güvenlikli yapım hızı neticesinde proje betonarmesi 150 günde tamamlanmıştır.

Sitede 220 araçlık kapalı otopark mevcuttur. Otoparkların yapımında TECHNOWORK Perde ve Döşeme kalıp sistemleri başarı ile kullanılmıştır. Otopark inşaatında yüzey kalitesinde mükemmele yakın sonuç alınmış ve beton yüzeyi natürel halde bırakılmıştır. 

TECHNOWORK Yarım Tünel Kalıp Sistemi Geçitpark projesinde toplam 110 tekrar sayısıyla başarı ile kullanılmıştır. TECHNOWORK Tünel Kalıp Sistemi kaliteli bir şekilde toplamda 300-400 defa başarı ile kullanılabilmektedir. Kalıplarımız TOKİ Toplu konut projelerinde 80.000 Konut inşaatında başarı ile kullanılmıştır.

TECHNOWORK Tünel Kalıp Sistemi yüksek çelik kalitesindeki Ereğli A1 kalite St.37-St.44-St.52 malzemelerle üretilmektedir. Tij olarak St.70 malzeme kullanılmaktadır. Sıcak dövme çeliklerle en kritik noktalar çözüme ulaştırılmaktadır.